Wideoszkolenie dla nauczycieli - gry i zabawy w terapii dzieci z trudnościami pisania i czytania

Każde dziecko rozwija się w swoim czasie, dlatego to normalne, że niektóre z nich mogą mieć problem z nabyciem poszczególnych umiejętności w tym samym tempie, co inne pociechy. Jednymi z podstawowych umiejętności tego typu są czytanie i pisanie, które stanowią niemałe wyzwanie. Dobrze, kiedy nauczyciele korzystają z dodatkowych pomocy, dzięki którym mogą nauczyć się pracować z dziećmi z trudnościami, wykorzystując przy tym terapeutyczne gry i zabawy, dzięki którym edukacja będzie przyjemna. Właśnie dlatego warto poznać omawiane szkolenie.
Terapia przez pisanie

Terapia przez pisanie - szkolenie dla nauczycieli

Wideoszkolenie jest podzielone na kilka sekcji, które poruszają poszczególne zagadnienia. Dzięki niemu można poznać przyczyny trudności w nauce czytania i pisania, poznać skale służące do obserwacji i oceny umiejętności dziecka, a także nauczyć się metod pracy z dziećmi z trudnościami w czytaniu i pisaniu. Ćwiczenia uwzględniają przede wszystkim interesującą zabawę z wykorzystaniem czytania i pisania, dzięki czemu edukacja będzie dla malucha ciekawą czynnością, a nie tylko żmudnym procesem.

Szkolenie dla nauczycieli dzieci z trudnościami pisania i czytania - korzyści

Korzyści ze szkolenia są naprawdę różne, jednak najważniejsze to szybsze i przyjemniejsze nauczenie dziecka z trudnościami, jak dobrze czytać i pisać. Ponadto zwiększa się swoją skuteczność w byciu pedagogiem, a także zyskuje więcej narzędzi do pracy ze zróżnicowanymi pociechami. Szkolenie w formie wideo jest także proste w odbiorze, a uczestnik zyskuje dostęp do niego w każdej porze dnia czy nocy. Otrzymuje również różnorodne, przydatne materiały dydaktyczne. Kurs jest prowadzony przez dr Martę Koplejewską.

Szkolenie dla nauczycieli dzieci z trudnościami pisania i czytania - cena

Wideoszkolenie jest przeznaczone dla pedagogów, którzy chcą popracować nad swoją metodyką nauczania w pracy w tradycyjnych placówkach oświaty, ale też z osób na co dzień pracujących z dziećmi ze SPE (specjalnymi potrzebami edukacyjnymi). Cena kursu nie jest wygórowana, zwłaszcza biorąc pod uwagę jego kompleksowość, a także holistyczne podejście do tematu osoby prowadzącej. Co więcej, po ukończeniu szkolenia można otrzymać zaświadczenie. Wykupuje się dostęp do działającej przez całą dobę platformy, można też liczyć na darmowe materiały dodatkowe.