Wideoszkolenie dla nauczycieli z programowania z Photonem w edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej

Obecnie na rynku w znacznym stopniu ceni się kompetencje miękkie niż twarde. Dlatego, aby przygotować młodych ludzi do dynamicznie zmieniającej się rzeczywistości, należy wprowadzać nowe rozwiązania w nauczaniu. Natomiast wśród kompetencji twardych cenione jest programowanie, które zaprocentuje w przyszłości zarówno u nauczycieli, jak i u uczniów. Ta dziedzina rozwija u człowieka kreatywność, myślenie logiczne oraz umiejętność rozwiązywania problemów, jednocześnie dając ogrom radości i satysfakcji.
Wideoszkolenie dla nauczycieli - Photon

Co można zyskać dzięki wideoszkoleniu dla nauczycieli z programowania z Photonem?

Każdy nauczyciel wie, jak trudne, a jednocześnie ważne jest zaciekawienie ucznia. Dzieci wychowujące się w świecie nowoczesnych technologii zafascynowane są możliwością stworzenia własnej wirtualnej przestrzeni. Polski robot Photon pozwoli rozbudzić w nich pasję do nauk ścisłych, a jednocześnie wykształci wiele umiejętności miękkich na wysokim poziomie. A te, jak wiadomo, są coraz bardzo cenione ze względu na większe trudności podczas ich nabywania przez osoby niemające do nich naturalnych predyspozycji.

Szkolenie z programowania dla nauczycieli - korzyści

Takie szkolenie zaprocentuje w przyszłości nie tylko u dzieci. Dla nauczycieli także może okazać się pomocnym narzędziem w odnalezieniu się w dzisiejszym świecie, który tętni w wirtualnej rzeczywistości. Co więcej, programowanie angażuje pamięć operacyjną i semantyczną, co zapewnia dobry trening mózgu oraz pozwala pozostać w pełni sił umysłowych. To także skuteczne narzędzie zapobiegające m.in. chorobie Alzheimera. Programowanie to świetna inwestycja w swoją przyszłość - zarówno zawodową, jak i zdrowotną.

Szkolenie z programowania dla nauczycieli - cena

Szkolenie z programowania świetnie sprawdzi się dla nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej oraz tych, którzy prowadzą dodatkowe zajęcia z robotyki czy informatyki. Dostęp do niego uzyskać można w naprawdę korzystnej cenie, która nie nadszarpnie nauczycielskiego budżetu. Oferta zawiera materiały dodatkowe ułatwiające prowadzenie zajęć, a także zaświadczenie będące niewątpliwym atutem dla obecnego bądź przyszłego pracodawcy. Warto inwestować we własną przyszłość, ponieważ w ten sposób nauczyciel buduje przyszłość swoich uczniów.